Šéfkuchař / kuchař ( zdravé stravování )

Kód:
P04358
Vloženo:
11.04.2018
Kategorie:
služby, ostatní
Pozice:
Šéfkuchař / kuchař ( zdravé stravování )
Požadavky:
Zájem o zdravou stravu a chuť vařit jídla v tomto duchu je zde na prvním místě! Když bude pro Vás práce zároveň koníčkem, pak jste ten správný kandidát a nemusíte mít zrovna praxi jako šéfkuchař. Samozřejmostí je bezúhonnost, spolehlivost, organizační schopnosti a potenciál pro řízení kolektivu a odpovídající zdravotní stav.
Popis:
Hledáme kolegu pro jídelnu, které je zaměřená na zdravou stravu, vaří se zde tradiční pokrmy ve zdravé úpravě, ale i jídla pro vegetariány a celiaky. Zaměstnavatel dbá na úroveň nabízených pokrmů, zásady správné a racionální výživy, estetiku a prezentaci jídel. Nechceme jenom kuchaře, ale zapáleného kolegu, který bude inspirací a tahounem, bude umět dobře zorganizovat práci celému kolektivu a bude tak zodpovídat za bezproblémový chod tohoto zařízení.
Nabídka:
Velmi motivující plat, práce v krásném velmi moderním a čistém prostředí a hlavně na 1 směnu! Možnost osobního růstu a seberealizace při sestavování jídelníčku. Je zde velký prostor pro vlastní nápady a recepty. Nástup možná od 1. 6. 2018
Vyřizuje:
Kloučková Lucie
774 58 48 28
klouckova@personalconsult.cz
Pobočka:
ul. 17. listopadu 400
530 02 Pardubice
Region:
Pardubický kraj
Město:
Pardubice