Vedoucí montáží vzduchotechnických a klimatizačních zařízení

Kód:
P04962
Vloženo:
10.09.2021
Kategorie:
stavebnictví, strojírenství, elektro
Pozice:
Vedoucí montáží vzduchotechnických a klimatizačních zařízení
Požadavky:
SŠ nejlépe technického směru (ideální stavební se zaměřením na TZB), praxe na obdobné pozici podmínkou; technické myšlení (orientace v technické dokumentaci), organizační schopnosti, zkušenosti s vedením kolektivu, ochota cestovat, uživatelská znalost práce na PC, ŘP B
Popis:
Povedete montážní oddělení a servisní tým (cca 15 lidí), budete mít zodpovědnost za realizaci zakázek, což obnáší přidělování práce, ježdění po stavbách a zakázkách, kontroly průběhu montáží, kvality práce a zaměstnanců. Když se vyskytne problém, je na Vás ho vyřešit. Nevyhnete se tedy komunikaci se zákazníky a budete pravou rukou vedení menší rodinné firmy, které Vám bude maximální oporou a pomůže Vám v zapracování na této pozici (ta byla dosud v kompetenci jednatele firmy). Část agendy je administrativa, větší část bude práce s lidmi, jejich vedení, motivace a kontrola.
Nabídka:
Zázemí rodinné společnosti, pěkné pracovní prostředí, 13. plat, stravné, služební automobil, mobilní telefon a tablet, naprostá samostatnost a možnost realizace za podpory vedení. Nástup dohodou.
Vyřizuje:
Kloučková Lucie
774 58 48 28
klouckova@personalconsult.cz
Pobočka:
ul. 17. listopadu 400
530 02 Pardubice
ŘP:
B
Region:
Pardubický kraj
Město:
Pardubice , zakázky převážně východní a střední Čechy