IT inženýr (digitalizační projekty, bezpečnost)

Kód:
P05042
Vloženo:
17.06.2022
Kategorie:
IT, výroba a průmysl
Pozice:
IT inženýr (digitalizační projekty, bezpečnost)
Požadavky:
M/Ž, VŠ vzdělání v oboru informatika, ideálně se specializací kybernetická bezpečnost nebo počítačové sítě, aktivní znalost angličtiny nutná - budete ji denně využívat při komunikacích se zahraničními kolegy; profesionální uživatelská znalost práce s IT technologiemi - zájem o nové IT a inovace v oboru; týmový duch, ochota sdílet, spolupracovat a pomáhat kolegům. Praxe na obdobné pozici je výhodou, nikoliv podmínkou. Místo je vhodné i pro absolventa výše uvedených oborů!
Popis:
V souladu s interními pravidly budete navrhovat řešení IT bezpečnosti, předkládat je ke schválení, zavádět je do praxe a spravovat je.
Dále budete systémově propojovat IT a operační technologie: ve spolupráci s dalšími kolegy budete definovat firemní technické IT standardy pro propojování IT/OT infrastruktury a systémově připravovat a upravovat IT infrastrukturu pro digitalizační projekty.
Nabídka:
Zázemí velmi stabilní výrobní společnosti (nejedná se o automobilový průmysl), přátelský kolektiv a precizní zapracování. Práce s moderními IT technologiemi a denní využití angličtiny. Pěkné prostředí v Pardubicích. Možnost dalšího profesního růstu a seberealizace. Velká škála firemních benefitů. Místo je vhodné pro absolventa VŠ!
Vyřizuje:
Kloučková Lucie
774 58 48 28
klouckova@personalconsult.cz
Pobočka:
ul. 17. listopadu 400
530 02 Pardubice
Jazyk:
anglický jazyk - aktivní
Region:
Pardubický kraj
Město:
Pardubice