Konstruktér (ACAD, Solid Works)

Kód:
P05361
Vloženo:
18.09.2023
Kategorie:
strojírenství, technické profese, elektro, výroba a průmysl
Pozice:
Konstruktér (ACAD, Solid Works)
Požadavky:
VŠ/SŠ vzdělání technického směru (nejlépe elektro nebo strojírenství), technické myšlení, znalost práce v ACADu a některého ze 3D modelovacích programů - nejlépe Solid Works, preciznost, přesnost, smysl pro detail; velmi dobrá znalost práce na PC
Popis:
Konstrukce radiokomunikačních zařízení zaměřených na dopravní infrastrukturu, u integrovaných záchranných systémů, ve spojích. Jedná se například o antény, vysílače a další příslušenství - jejich detailní rozkreslení včetně zhotovení výkresů a jejich archivace. Spolupracujete s oddělením výroby, projekce, montáží a nákupu.
Nabídka:
Velmi zajímavá a různorodá práce na moderních projektech pro firmu, která patří ke špičce ve svém oboru. Základní plat, prémie + roční odměny (38 tisíc, po zapracování!). Stravenky nebo možnost dotovaných obědů. Pružná pracovní doba. Velmi pěkné a klidné prostředí na okraji města. Pohodový tým, který je zvyklý si pomáhat a vyměňovat zkušenosti. Profesionální zaškolení, možnost dalšího odborného růstu. Místo je vhodné i pro zájemce s kratší praxí nebo absolventy (muže i ženy splňující výše uvedená kritéria).
Vyřizuje:
Kloučková Lucie
774 58 48 28
klouckova@personalconsult.cz
Pobočka:
ul. 17. listopadu 400
530 02 Pardubice
Region:
Pardubický kraj
Město:
Pardubice