Inženýr kvality (logistická společnost)

Kód:
P04590
Vloženo:
25.07.2019
Kategorie:
logistika a doprava, kvalita a kontrola jakosti
Pozice:
Inženýr kvality (logistická společnost)
Požadavky:
SŠ/ VŠ, aktivní znalost angličtiny (budete ji často používat, ať už v kontaktu s kolegy v zahraničí, tak i manažery společnosti), velmi dobrá znalost ISO 9001, analytické myšlení, preciznost, týmovost, uživatelská znalost PC zejména MS Excelu; výhodou je praxe v logistice nebo výrobě, ŘP B
Popis:
Vaším úkolem bude udržování systému kvality podle ISO 9001 zahraniční společnosti, která se zabývá logistickými procesy a skladováním. Budete spolupracovat s procesními inženýry při úpravě a nastavování procesů a norem u nových projektů, následně kontrolovat jejich dodržování. Budete zodpovědný za interní audity a zajištění a podporu u externích auditů. V případě reklamací vyžadujících Vaši odbornou pomoc, se zapojíte do řešení problémů a nápravných opatření. Budete vyhodnocovat kvalitu produktů a služeb poskytovanými dodavateli. Součástí práce je reporting QM.
Nabídka:
Práce ve společnosti, která se vyznačuje vyspělou firemní kulturou, vládne tam týmový duch a v kancelářích je dobrá nálada a pozitivní atmosféra. Kromě fixního platu, který bude záviset na Vašich zkušenostech, získáte spoustu benefitů a slev na řadu produktů obchodních partnerů firmy. Nastoupit můžete IHNED!
Vyřizuje:
Kloučková Lucie
774 58 48 28
klouckova@personalconsult.cz
Pobočka:
ul. 17. listopadu 400
530 02 Pardubice
Jazyk:
anglický jazyk - aktivní
ŘP:
B
Region:
Pardubický kraj
Město:
Pardubice