Ředitel nákupu Automotive

Kód:
P04901
Vloženo:
28.04.2021
Kategorie:
top management, nákup
Pozice:
Ředitel nákupu Automotive
Požadavky:
M/Ž, VŠ vzdělání, velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem, prokazatelné zkušenosti v nákupu výrobní společnosti zaměřené na automotive min. 10 let - z toho 5 let zkušenosti na manažerské pozici (v nákupu), orientace v obchodním právu, uzavírání smluv, silné obchodní a vyjednávací schopnosti, orientace v technických specifikacích zaměřených na výrobu elektro; leadership, schopnost pracovat v multikulturním prostředí a zahraničních týmech, vést souběžně několik projektů, motivovat podřízené s důrazem na plnění stanovených cílů; vysoká uživatelská znalost práce s PC (MS Excel, Word, PowerPoint, výhodou SAP), ŘP B
Popis:
Řízení odd. nákupu zahraniční výrobní společnosti (cca 20 lidí v přímém řízení); odpovědnost za plánování a plnění strategických úkolů a cílů, zodpovědnost za následující oblasti:
1. Plánování nákupu
2. Strategie nákupu
3. Řízení cenotvorby, budgeting a KPI
4. Řízení dodavatelů
5. Compliance a informační bezpečnost
6. Projektový management
7. Smluvní záležitosti

Případným zájemcům s odpovídající kvalifikací bude poskytnuta detailní pracovní náplň.
Nabídka:
Prestižní pozice v TOP managementu zahraniční výrobní společnosti. Tomu odpovídající mzda (cca 180-200 tisíc btto) v návaznosti na zkušenosti a dosavadní praxi, služební automobil, týden dovolené navíc, řada firemních benefitů. Sleva na firemní výrobky.
Vyřizuje:
Kloučková Lucie
774 58 48 28
klouckova@personalconsult.cz
Pobočka:
ul. 17. listopadu 400
530 02 Pardubice
Jazyk:
anglický jazyk - aktivní
ŘP:
B
Region:
Pardubický kraj
Město:
Pardubice