Zařazení do databáze

Zprostředkování zaměstnání pro jednotlivce - dotazník

Nabízíme Vám zdarma registraci v naší databázi uchazečů o nové zaměstnání. K dotazníku je nezbytnou přílohou profesní životopis, uvítáme fotografii. Tím se stanete naším klientem a v případě odpovídající pracovní nabídky Vás budeme kontaktovat.

Veškeré údaje uvedené klientem v dotazníku jsou důvěrné a naší agentuře slouží pouze pro potřeby vyhledání optimální pracovní pozice pro klienta.

Poskytnutím údajů klient souhlasí s použitím těchto údajů za účelem zprostředkování zaměstnání. Garantujeme Vám diskrétní nakládání s Vašimi údaji. Vaše anonymita bude porušena pouze v případě poskytnutí Vašeho souhlasu. Veškeré činnosti spojené se zprostředkováním zaměstnání i vlastní zprostředkování práce je pro jednotlivce zdarma.

* povinné položky

Vzdělání:

Uveďte prosím všechny vystudované školy (bez ZŠ),
druh školy, zaměření a rok ukončení
Rekvalifikace, kurzy, školení:
anglický jazyk
francouzský jazyk
německý jazyk
ruský jazyk
španělský jazyk
Další jazyky:
ŘP:
Uveďte prosím alespoň profesi, obor, od, do, ...
Kategorie: *
Praxe v oboru:
Region: * 
Přílohy (povolené formáty txt, pdf, doc, docx, odt, rtf, jpg)
Příloha:
Maximálně 1MB
Příloha:
Maximálně 1MB
Příloha:
Maximálně 1MB
Příloha:
Maximálně 1MB
Příloha:
Maximálně 1MB
Fotografie (jpg):
Maximálně 250kB

Zpracování osobních údajů:
Po odeslání formuláře bude společnost Personal Consult s.r.o. (IČ 27538958) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání. Správce funguje jako personální agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Více informací o tom, jak nakládáme s osobními údaji najdete v Zásadách ochrany osobních údajů.